top of page
23.png

Літня школа з імунології для юніорів

Фахова (тематична) школа

20 балів БПР

1-5 липня | м. Фастів


Місце проведення: Заміський комплекс "Dibrova Club" за адресою вулиця Челюскінців, 98, Фастів, Київська область, 08500

Наукові організатори

ММАМП - Міжнародна міждисциплінарна асоціація медичних професіоналів. Логотип

Міжнародна міждисциплінарна асоціація медичних професіоналів

4100e9cfa154b0f4b676edda8ccb98a3_448x460.webp

Всеукраїнська асоціація дитячої імунології

500x500.png

Міжнародний Європейський університет

Основною метою заходу є поглиблення знань з питань клінічної імунології, розуміння значення імунології в різних галузях медицини, механізмах розвитку хвороб та їхнього лікування, основ імунної відповіді на вакцини, створення зацікавленості у фаху клінічного/дитячого імунолога та заохочення нового покоління імунологів

ПРОГРАМА:

У рамках школи для юніорів будуть обговорюватись питання:

 •  основи теоретичної імунології;

 •  імунні механізми в розвитку захворювань;

 •  механізми розвитку алергії;

 •  менеджмент алергічних захворювань;

 •  основи імунної відповіді на вакцини;

 •  вакцинація дітей і дорослих;

 •  актуальні питання імунопрофілактики при хронічних захворюваннях;

 •  первинні імунодефіцити;

 •  спадковий ангіоневротичний набряк;

 •  роль лікарів різних спеціальностей в діагностиці і веденні пацієнтів із первинними імунодефіцитами та спадковим ангіоневротичним набряком.

ТРЕНЕРИ:

anastasiya-bondarenko.png

Анастасія Бондаренко

 

Доктор медичних наук, професор, імунолог, дитячий інфекціоніст Завідувач кафедри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного європейського університету Президент ГО «Міжнародна міждисциплінарна асоціація медичних професіоналів» Член правління ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології» Член дирекції ГО «Рідкісні імунні захворювання» Член Європейського товариства з імунодефіцитів (ESID), член Керівного комітету міжнародного наукового консорціуму COVID HGE

гільфанова.jpg

Анна Гільфанова

 

Кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного європейського університету, співзасновник та віцепрезидент ГО "ММАМП", член правління ВАДІ

Степановський.png

Юрій Степановський

 

Кандидат медичних наук, доцент кафедри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного Європейського Університету, виконавчий директор ГО «Всеукраїнська асоціація дитячої імунології»

Лапій (2).jpg

Федір Лапій

 

Кандидат медичних наук, дитячий інфекціоніст, голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, доцент кафедри педіатрії, імунології, інфекційних та рідкісних захворювань Міжнародного європейського університету. Член правління Української Академії Педіатричних спеціальностей. Голова правління ГО “Батьки за вакцинацію”. Член правління Всеукраїнської асоціації дитячої імунології

Олена Шарікадзе.png

Олена Шарікадзе

 

Доктор медичних наук, директор інституту післядипломної освіти, професор кафедри педіатрії, дитячих інфекційних хвороб, імунології та алергології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика

Умови участі

УМОВИ УЧАСТІ

Участь у Школі безкоштовна. Проте кількість місць обмежена, тому організатори залишають за собою право відібрати учасників, базуючись на ваших відповідях та мотивації. 

Для участі у школі необхідно зареєструватися до 15 червня 2024 року, заповнивши форму за посиланням нижче. Протягом тижня ви отримаєте підтвердження участі, щоб планувати час і квитки.
 

Учасникам Літньої школи буде забезпечено:

 •  проживання 4 ночі у комплексі "Dibrova Club" 

 •  харчування: сніданки, обіди, вечері під час проживання, кава-брейки під час заходу

 •  екскурсія на завод Біофарма.


Звертаємо Вашу увагу, що проїзд до місця проведення заходу забезпечується учасниками повністю за свій рахунок.


Участь у школі передбачає лекції, посиденьки, квести, вікторини, командну роботу. Це унікальна можливість для вас поглибити свої знання та розширити професійні контакти!


Чекаємо на Вас у "Літній школі з імунології для юніорів"!

БАЛИ БПР

Номер провайдера у системі акредитованих провайдерів із проведення освітніх заходів - 1011.
Номер заходу - 3707760

Лікарські спеціальності, для яких передбачено отримання балів БПР:

Всі лікарські спеціальності

Як отримати сертифікат?

 • Фахова школа  надає учасникам 20 балів БПР.

 • Сертифікати за участь отримають тільки ті учасники, які пройдуть тестування після заходу та наберуть не менше 60% правильних відповідей.

​01 січня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників». Відповідно до неї, однією з умов для отримання балів БПР за участь у заході є те, що учасники мають у встановлений термін успішно пройти тестування.

Відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку, визначених наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, буде нараховано 20 балів.

bottom of page