top of page
вересень_обкл.png

ЦИКЛ

Ультразвукова діагностика плода. Від І триместру до народження.

І триместр

Семінар: 10 балів БПР (offline + пряма трансляція online)

Майстер-клас: 10 балів БПР (offline + пряма трансляція online)

20 вересня

Місце проведення: Nivki-Hall, пр-т Перемоги, 84, Київ

Початок реєстрації: 09:30

50% прибутку із цього заходу будуть використані для закупівлі необхідного обладнання для Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні (КНП "ЗОКДЛ" ЗОР)

У ПРОГРАМІ:

  • Діагностика вагітності на ранньому терміні та ознаки раннього переривання вагітності

  • Скринінг прееклампсії у 1 триместрі

  • Визначення видів багатоплодових вагітностей під час УЗД наприкінці першого триместру

  • The Fetal Medicine Foundation: реєстрація та сертифікація українських лікарів

  • Комбінований пренатальний скринінг 1 триместру. Основи

  • Протокол обстеження у І триместрі вагітності

МОДЕРАТОР

Ніколенко Маргарит.jpg

Маргарита Ніколенко

Директор МБЦ «Геном», д.мед.н., генетик, викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л.Шупика, експерт МОЗ України, член Міжнародного Товариства пренатальної діагностики ISPD, Європейського товариства генетиків людини ESHG, Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві та гінекології ISUOG.

СПІКЕРИ:

Bryann Bromley.jpg

Bryann Bromley

Спеціаліст материнсько-плодової медицини у Массачусетський загальній лікарні; проф. акушерства, гінекології та репродуктивної біології Гарвардської медичної школи, Бостон (США); партнер у Diagnostic Ultrasound Associates

Tullio-Ghi.jpeg

Tullio Ghi

Професор акушерства та гінекології, директор Школи резидентури з акушерства та гінекології Університету Парма; керівник відділу акушерства та гінекології в університетській лікарні Парма; член Наукового комітету Міжнародного товариства акушерства та гінекології; член Італійського товариства ультразвуку в акушерстві та гінекології; засновник групи ISLANDS (Міжнародне товариство сонографії праці та пологів)

Solovyov.bmp

Олексій Соловйов

Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД, фахівець з медицини плода; власник першого в Україні сертифікату від The Fetal Medicine Foundation (2005 р.); перший в Україні виконавець оперативної фетоскопії (2009 р.); зав. відд. медицини плода Клініки "Надія" (від 2006 р.).

prokopchuk-n.m-likar-uzd-1.jpg

Наталія Прокопчук

Лікар вищої категорії з УЗД та генетики, лікар-генетик в практичному підрозділі інституту спадкової патології НАМНУ, асистент кафедри Променевої діагностики ЛДМУ ім. Данила Галицького, директор медичного центру “Ехомед”, сертифікований спеціаліст Fetal Medicine

ТРЕНЕР МАЙСТЕР-КЛАСУ

Краснов Олександр.jpg

Олександр Краснов

Головний лікар МБЦ «Геном», к.мед.н., лікар з УЗД, лікар акушер-гінеколог, викладач кафедри акушерства, гінекології та перинатології НУОЗ України імені П.Л.Шупика, сертифікований спеціаліст Fetal Medicine Foundation, член Міжнародного товариства ультразвуку в акушерстві та гінекології ISUOG.

БАЛИ БПР

Номер провайдера у системі акредитованих провайдерів із проведення освітніх заходів - 1011.
Номер заходу - 5505493

Лікарські спеціальності, для яких передбачено отримання балів БПР:

Акушерство і гінекологія, Рентгенологія, Ультразвукова діагностика

Як отримати сертифікат?

  • Семінар надає учасникам 10 балів БПР, майстер-клас - 10 балів БПР.

  • Сертифікати за участь отримають тільки ті учасники, які пройдуть тестування після заходу та наберуть не менше 60% правильних відповідей.

​01 січня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників». Відповідно до неї, однією з умов для отримання балів БПР за участь у заході є те, що учасники мають у встановлений термін успішно пройти тестування.

Відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку, визначених наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, буде нараховано 10 балів за майстер-клас та 10 балів за семінар.

Організатори

Науковий організатор

лого ММАМП.jfif

Технічний організатор

006f1662e6d65d97a716cc3e5bdaa3b8_321x136.14444871302.png

Організатор благодійної акції

Ресурс 1.png
bottom of page