top of page
USD23_1920-1080_3-Trim.jpg

ЦИКЛ

Ультразвукова діагностика плода. Від І триместру до народження.

ІІІ триместр

Семінар: 10 балів БПР (online)

Майстер-клас: 10 балів БПР (online)

5 грудня

50% прибутку із цього заходу будуть використані для закупівлі необхідного обладнання для Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні (КНП "ЗОКДЛ" ЗОР)

У ПРОГРАМІ:

  • Допплерометрія фетоплацентарного комплексу: кому, коли і навіщо

  • Серце плода у ІІІ триместрі: оцінка фетальних шунтів.

  • Патологія ЦНС плода, погляд генетика, складні випадки.

  • Ультразвукові ознаки затримки внутрішньоутробного росту та розвитку

МОДЕРАТОР ТА ТРЕНЕР МАЙСТЕР-КЛАСУ:

Сусідко Олена.jpeg

Олена Сусідко
К.мед.н. , директор Training Platform Medical Center Dr. Nikolaev. Генеральний директор «Медичний Центр лікаря Ніколаєва» (Дніпро, Україна)

СПІКЕРИ:

Волик.jpg

Нелла Волик

К.мед.н., доцент кафедри радіології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика, клінічний консультант з УЗД в акушерстві та гінекології в МЦ "Репролайф", МЦ "Shupeniuk medical club", сертифікований спеціаліст FMF, консультант Protech Solutions Ukraine з клінічного навчання користувачів УЗ обладнання GE.Понад 30 років клінічного і викладацького досвіду в ультразвуковий діагностиці

Куркевич.jpg

Андрій Куркевич

Заступник Генерального директора з наукової роботи ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України", к. мед. н., заслужений лікар України. Лікар-кардіолог вищої категорії. Віце-президент "Української асоціації дитячої кардіології"

prokopchuk-n.m-likar-uzd-1.jpg

Наталія Прокопчук

Лікар вищої категорії з УЗД та генетики, лікар-генетик в практичному підрозділі інституту спадкової патології НАМНУ, асистент кафедри Променевої діагностики ЛДМУ ім. Данила Галицького, директор медичного центру “Ехомед”, сертифікований спеціаліст Fetal Medicine

Наталія Лелюх.jpg

Наталія Лелюх

Лікар вищої категорії з УЗД та генетики, лікар-генетик в практичному підрозділі інституту спадкової патології НАМНУ, асистент кафедри Променевої діагностики ЛДМУ ім. Данила Галицького, директор медичного центру “Ехомед”, сертифікований спеціаліст Fetal Medicine

БАЛИ БПР

Номер провайдера у системі акредитованих провайдерів із проведення освітніх заходів - 1011.
Номер майстер-класу: уточнюється
Номер семінару: уточнюється

Лікарські спеціальності, для яких передбачено отримання балів БПР:

Акушерство і гінекологія, Рентгенологія, Ультразвукова діагностика, Загальна практика - сімейна медицина

Як отримати сертифікат?

  • Семінар надає учасникам 10 балів БПР, майстер-клас - 10 балів БПР.

  • Сертифікати за участь отримають тільки ті учасники, які пройдуть тестування після заходу та наберуть не менше 60% правильних відповідей.

​01 січня 2022 року набрала чинності Постанова КМУ від 14 липня 2021 року № 725 «Про затвердження Положення про систему безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників». Відповідно до неї, однією з умов для отримання балів БПР за участь у заході є те, що учасники мають у встановлений термін успішно пройти тестування.

Відповідно до критеріїв нарахування балів безперервного професійного розвитку, визначених наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446, буде нараховано 10 балів за майстер-клас та 10 балів за семінар.

Організатори

Науковий організатор

лого ММАМП.jfif

Співорганізатор

500x500.png

Технічний організатор

006f1662e6d65d97a716cc3e5bdaa3b8_321x136.14444871302.png

Організатор благодійної акції

Ресурс 1.png
bottom of page